Egynél több személy használja ezt az oldalt és rendelkezik ezzel a névvel. Más felhasználók keresése "Nagy Lajos"
Nagy Lajos
Csatlakozott KiMitTud webhely 2026 évben
Üzenet küldése a következőnek: Nagy Lajos
Jelentkezzen be a jelszó módosításához, a feliratkozáshoz stb. (csak Nagy Lajos)
Ennek a személynek az információszabadságra vonatkozó kérelmei (körülbelül 4)
Tárgy: Közérdekű adatigénylés – Derecskei Labdarúgó Egyesület TAO támogatásai
Megválaszolva: Magyar Labdarúgó Szövetség által Nagy Lajos adatigénylőnek, .
Besorolásra vár
Tisztelt Uram!
Ön közérdekű adatigényléssel fordult a Magyar Labdarúgó Szövetséghez (MLSZ), melyben a Derecskei Labdarúgó Egyesület vonatkozásában kér...
Tárgy: Közérdekű adatigénylés – Kék-Kálló Menti Népfőiskolai Társaság Hungarikum támogatásai
Ezt az adatigénylést a(z) Agrárminisztérium részére Nagy Lajos küldte -n.
Válaszra vár
Tisztelt Hungarikum Főosztály!
Az Infotv. 28. § (1) bekezdése alapján kérem megküldeni a Kék-Kálló Menti Népfőiskolai Társaság részére 2016–2026 közö...
Tárgy: Közérdekű adatigénylés – Kék-Kálló Menti Népfőiskolai Társaság támogatásai
Ezt az adatigénylést a(z) Nemzeti Kulturális Alap részére Nagy Lajos küldte -n.
Válaszra vár
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény 28. § (1) bekezdése alapján közérdekű adatigényléssel f...
Derecskei Labdarúgók Sportegyesületével kapcsolatos incidensről való tájékoztatás kérése
Megválaszolva: Derecske Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal által Nagy Lajos adatigénylőnek, .
Besorolásra vár
Tisztelt Cím!
A 2026. május 20. napján érkezett közérdekű adatigénylésével kapcsolatban
az információs önrendelkezési jogról és az információszabads...
A felhasználó hozzászólásai
Még nincs.
